Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Rekrutacja 2020

Wirtualny Spacer

Matematyka w zarządzaniu

Bursa nr 1

Ekonomik dla Niepodległej

Projekt Z@KŁADKA 2014

Strona zrealizowana w ramach konkursu "Z@kładka 2014". Dokument ten dnia 13.04.2015 stał się oficjalną witryną szkoły. Projekt opracowany w myśl najświeższych trendów designerskich - zastosowanie responsywności, minimalizmu, zaawansowanej typografi, czy też technologii AJAX tudzież jQuery sprawiają, że użytkownik jest w stanie przeglądać strone w sposób przejrzysty oraz intuicyjny... Pod całą tą powłoką pracują najbardziej zaawansowane algorytmy - dzięki zastosowaniu naszego własnego, autorskiego oprogramowania możemy określić naszą "Zakładkę" jako optymalną.

“Simple can be harder than complex: You have to work hard to get your thinking clean to make it simple. But it’s worth it in the end because once you get there, you can move mountains.”

- Steve Jobs

Staraliśmy się na osiągnięcie jak najczystszej wizji projektu, przykładaliśmy największą wartość do każdego elementu - począwszy od treści, po formę przekazu - tak, aby móc uzyskać najprostsze rozwiązanie, do którego w rzeczywistości prowadzi najdłuzsza droga.

Zespół projektu

Projekt nie mógłby istnieć bez zespołu, który, doskonale zgrany, mógł sobie poradzić z takim zadaniem jak wykonanie zaawansowanego systemu treści, o szerokim zakresie możliwości z nieskazitelną szatą graficzną i intefejsem przemyślanym w każdym pikselu, jak i krystalicznie redagowaną treścią, wszystko to łączy się w godną podziwu całość - czym właśnie jest wydany przez nas projekt. Poniżej można zapoznać się z członkami zespołu, jak i ich rolami w kreowaniu serwisu...

Dawid Martenczuk - Administrator techniczny serwisu, Web Application Developer, Front End Developer, UI/Interaction Designer.

Sebastian Suliński - Administator, lider zespołu, Web Designer.

Damian Wszeborowski - redaktor, moderator, Content Strategist.

Patrycja Niksa - redaktor, moderator.

Klaudia Goleń - redaktor, moderator.