Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Wirtualny Spacer

Matematyka w zarządzaniu

Bursa nr 1

Wykaz podręczników 2019/2020

Ekonomik dla Niepodległej
2010-06-07 16:24 przez

Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą - JA TITAN


Grupa 36 uczniów Naszej Szkoły, pod opieką p. Katarzyny Cis brała udział w konkursie internetowym JA TITAN - Zarządzanie Firmą 2010. Konkurs kierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w całym kraju, realizujących program edukacyjny "Zarządzanie firmą". Odbywał się w okresie od stycznia do kwietnia 2010 roku.

Konkurs przybliżał wiedzę z zakresu kierowania przedsiębiorstwem, a równocześnie promuje uczestników i ich szkoły. Konkurs został stworzony w celu zwiększenia motywacji do zdobywania oraz weryfikacji wiedzy biznesowej z różnych obszarów funkcjonowania firmy bez ponoszenia ryzyka, które towarzyszy decyzjom w rzeczywistości rynkowej. Ten swoisty kurs zarządzania ćwiczy i rozwija wiedzę z zakresu: zarządzania strategicznego, myślenia analitycznego, analizy finansowej, podejmowania decyzji - rozwija ogólną świadomość biznesową. Całość rozgrywek konkursowych odbywa się przez Internet, uczniowie podzieleni na 2-3 osobowe zespoły podejmują decyzje strategiczne dotyczące działalności przedsiębiorstwa, grają w grę symulacyjną z zespołami z całej Polski.

Uczniowie już zapowiadają udział w konkursie w przyszłym roku szkolnym. Powodzenia.

Szkolny Koordynator Konkursu - Katarzyna Cis