Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Wirtualny Spacer

Matematyka w zarządzaniu

Bursa nr 1

Wykaz podręczników 2019/2020

Ekonomik dla Niepodległej
2010-10-25 11:10 przez

Uroczystość otwarcia półki bookcrossingowej


W czwartek 21 października w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość otwarcia półki bookcrossingowej. Hasło przewodnie brzmiało: "Uwolnij swoje książki i podziel się z innymi radością czytania". Wstęgę przecięli pan dyrektor Stefan Procyk i  Mikołaj Kopernik, w tej roli wystąpił aktor teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, pan Jarosław Borodziuk. Po przecięciu wstęgi, Mikołaj Kopernik przeczytał gościom uroczystości fragment książki Jaroslava Haszka "Przygody dobrego wojaka Szwejka". Jest to lektura, po którą warto sięgnąć w długie zimowe wieczory. Na zakończenie uroczystości gości poczęstowano tortem w kształcie ksiązki, ufundowanym przez cukiernię "Korona", która była honorowym sponsorem naszej uroczystości.

Półka bookcrossingowa jest już otwarta i stoi w holu głównym szkoły, korzystać z niej mogą pracownicy, uczniowie, a także mieszkańcy osiedla Nad Jeziorem Długim. Zapraszamy do "uwalniania" książek z półki, a także do "przewietrzenia" swoich prywatnych półek z książkami.

Uwolnione książki proszę przynosić do biblioteki szkolnej, po zarejestrowaniu na stronie www.bookcrossing.pl trafią one na naszą półkę bookcrossingową.

Beata Terlecka