Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Podręczniki w roku 2018/2019

Matematyka w zarządzaniu

Wirtualny Spacer

Bursa nr 1

Gazetka edukacyjna

Ekonomik dla Niepodległej

Media o nas
2017-10-17 10:06 przez Administrator ZSE

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej


Piątek trzynastego tym razem nie przyniósł pecha, ponieważ w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Podczas uroczystego apelu Pan dyrektor Stefan Procyk złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia. Podkreślił, że trud  codziennej pracy wszystkich pracowników służy osiągnięciu sukcesu, jakim jest właściwe wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia. Pan dyrektor, grono pedagogiczne i pracownicy  szkoły odebrali najserdeczniejsze życzenia od Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty, przedstawicieli Rady Rodziców oraz od Samorządu Uczniowskiego.

Uroczystość przygotowali i poprowadzili uczniowie klasy 3i przy wsparciu uczennic z klasy 3a, które zaprezentowały wiersze i piosenkę. Młodzież z klasy informatycznej przygotowała występ artystyczny - w zabawny sposób zaprezentowała dzień z życia szkoły. Scenka ukazywała wizytę Profesora Podpowiadania, który zaprezentował najskuteczniejsze sposoby i metody wychodzenia z trudnej sytuacji, jaką jest odpytywanie uczniów przez nauczyciela.

Galeria artykułu