Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Podręczniki w roku 2018/2019

Matematyka w zarządzaniu

Wirtualny Spacer

Bursa nr 1

Gazetka edukacyjna

Rok dla Niepodległej

Media o nas
2017-12-06 12:39 przez Administrator ZSE

Dominika Bielecka mistrzynią wiedzy hotelarskiej


W dniu 24.11.2017 r. odbył się finał I Szkolnego Konkursu Hotelarskiego "Mistrz Wiedzy Hotelarskiej". Konkurs składał się z dwóch etapów. Etap teoretyczny odbył się 02.11.2017 r. Z 43 uczniów do części finałowej konkursu zakwalifikowało się pięć uczennic.

Dziewczęta musiały zameldować gościa w hotelu (check in) w wybranym języku obcym oraz zaprezentować stół tematyczny pt. „Stół wigilijny”.

W konkursie zwyciężyła Dominika Bielecka z 4h. Na drugim miejscu uplasowała się Wiktoria Janczewska z 4g, trzecie miejsce zajęła Oliwia Pajka z 4h, czwarte miejsce zdobyła Agata Browarek z 4g a piąte - Patrycja Cyran z 2g.

W jury zasiedli: gość specjalny Dyrektor Hotelu Warmińskiego Pan Łukasz Uliszewski oraz panie Beata Hajduk, Ewa Zdanowicz, Izabela Nojman, Ewa Miśko, Adela Gmurkowska, Pan Marcin Zajączkowski . Organizatorami konkursu były nauczycielki przedmiotów zawodowych - hotelarstwa i turystyki Pani Ewa Zdanowicz i Pani Małgorzata Glanc.

Chcielibyśmy bardzo podziękować sponsorom, którzy hojnie obdarowali naszych uczestników. Nagrodą główną jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Warmińskim. Pozostali uczestnicy otrzymali vouchery do salonu kosmetycznego Piękne Dłonie Joanna Żak, voucher na kwotę 200 zł do wykorzystania w Restauracji Przystań, voucher na kolację w Hotelu Kopczyński w restauracji Wiktoria. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

 

Galeria artykułu