Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Podręczniki w roku 2018/2019

Matematyka w zarządzaniu

Wirtualny Spacer

Bursa nr 1

Gazetka edukacyjna

Ekonomik dla Niepodległej

Media o nas
2017-12-21 11:54 przez Administrator ZSE

Jasełka szkolne


Czas Adwentu to dla chrześcijan czas radosnego oczekiwania na przybycie samego Boga, który staje się Człowiekiem w osobie Jezusa Chrystusa, a także jest czasem, w którym dokonuje się refleksji nad swoim życiem i oceną swojego postępowania w kontekście ponownego i ostatecznego spotkania się z Nim.  
Ten radosny charakter oczekiwania  podkreśla w kościołach wieniec adwentowy z czterema świecami zapalanymi kolejno w 4 niedziele adwentu, w domach kalendarz adwentowy z czekoladkami na każdy dzień, a w szkołach  z tej okazji wystawiane są jasełka.

W naszej szkole przedstawianie bożonarodzeniowe odbyło się  20 grudnia.

Tegoroczne jasełka były wyjątkowe, gdyż zostały przygotowane przez... nauczycieli naszej placówki przy wsparciu pań: Izabeli Nojman i Martyny Jachimowicz.
Zaproszeni goście, nauczyciele i uczniowie ZSE z zaciekawianiem  oglądali spektakl i podziwiali grę aktorską naszej kadry pedagogicznej, którą na koniec nagrodzili gromkimi brawami i owacjami na stojąco.
Zapewne tegoroczne jasełka na długo pozostaną w pamięci widzów i... w sekrecie można zdradzić,  że powstają nowe pomysły, nowe projekty, ale o tym sza... ;-)

Galeria artykułu