Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Rekrutacja 2019

Wirtualny Spacer

Matematyka w zarządzaniu

Bursa nr 1

Media o nas

Ekonomik dla Niepodległej
2018-02-09 08:08 przez Administrator ZSE

Zawodowcy z Olsztyna


12 lutego rusza program tv "Zawodowcy z Olsztyna". W ciągu ośmiu tygodni Telewizja Regionalna ReTV pokaże ofertę ośmiu szkół - w tym naszej. Program adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych, którzy już wkrótce będą podejmować decyzję o dalszej edukacji.
Każda ze szkół będzie miała "swój tydzień". Każdy tydzień podzielony będzie na 5 modułów - codziennie NA ŻYWO do obejrzenia na Facebooku Telewizji Regionalnej ReTV (facebook.com/telewizjaRETV) o godzinie 13.00:
 
poniedziałek - rozmowa o szkole z zapowiedzią tygodnia danej szkoły
wtorek - wejście na żywo z jednej z pracowni
środa - wejście na żywo z jednej z pracowni
czwartek - materiał o szkole - szkoła w pigułce
piątek - najważniejszy dzień, 30-minutowy program o szkole
 
Piątkowy program prowadzony będzie przez parę młodych ludzi - Anitę Łosińską i Jakuba Lichockiego. Oprócz promocji szkół zawodowych i prezentacji ich oferty, uczniowie gimnazjów mają szansę na wygranie cennych nagród (konsole X-Box, tablety, sprzęt audio). W każdej szkole gimnazjalnej 20 kwietnia, czyli po zakończeniu cyklu, odbędzie się test na MOODLE-u, którego finaliści zaprezentują się w wielkim finale 23 kwietnia w Hali Urania w Olsztynie. Transmisja na żywo! Całe wydarzenie będzie połączone z promocją szkół i ich oferty.
 
 
Więcej informacji o programie
Wywiad

 

 

Galeria artykułu