Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Rekrutacja 2019

Wirtualny Spacer

Matematyka w zarządzaniu

Bursa nr 1

Media o nas

Ekonomik dla Niepodległej
2018-04-16 11:02 przez Administrator ZSE

Tworzenie i montaż filmów promocyjnych z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych


Uczniowie naszej szkoły odbyli niedawno szkolenie: „Tworzenie i montaż filmów promocyjnych z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych” - to kurs obejmujący teorię montażu filmowego, praktykę pracy z materiałem filmowym oraz obsługę programów do montażu własnego filmu promocyjnego. Szkolenie dało im możliwość zapoznania się z metodami opracowywania scenariusza, organizacją pracy ze sprzętem do nagrywania oraz umiejętność opracowania montażowego materiału.

Trenerem szkolenia był Damian Bieniek, który nakręcił ponad 150 teledysków, cieszących się milionową popularnością w serwisie YouTube. Od 2011 współpracuje z artystami i firmami z zagranicy (Korea, Wielka Brytania, Włochy, Niemcy).12 lat doświadczenia i studia na kierunku Realizacja Obrazu Filmowego i Telewizyjnego sprawiły, że jego teledyski są doceniane na całym świecie. Od 10 lat ma własną ekipę filmową, w której skład wchodzą najlepsi w Polsce specjaliści od oświetlenia, scenografii, makijażu, wizerunku, etc. Współpracował z wieloma znanymi artystami, m.in.: Craigiem-G from NY, Mikey Kim, Soul Bros from Geriln, Rainer Weichhold, Janem Nowickim, Stanisławem Sojką, Ilią Zmiejewem, Fiolką Najdenowicz, Marco Bocchino, Olą Szwed, Michałem Koterskim, zespołem Rezerwat, Ivanem Komarenko, Krzysztofem Weremą, największymi gwiazdami polskiego rapu takimi jak: Onar, Miuosh, Teka, Kajman, Pih, Bob One, Bas Tajpan, oraz najlepszymi na świecie zespołami „world music”: Bester Quartet, Mahala rai Banda, Boban Markovic, Caci Vorba.

Rekrutacja do szkolenia odbyła się w naszej szkole. Udział w nim wzięli uczniowie klasy 3J oraz Wiktoria Janczewska z 4G. Filmik przedstawia efekt pracy szkolącej się grupy. Kolejna edycja już jesienią w naszej szkole.

Zobacz film