Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Rekrutacja 2019

Wirtualny Spacer

Matematyka w zarządzaniu

Bursa nr 1

Media o nas

Ekonomik dla Niepodległej
2019-01-03 13:34 przez Administrator ZSE

Finał Mistrzostw ZSE w halowej piłce nożnej chłopców


21grudnia rozegrano finałowy mecz o Mistrzostwo Ekonomika w halowej piłce nożnej chłopców. Aby zagrać w finale, każda drużyna musiała wygrać eliminacje grupowe oraz mecz półfinałowy. Było to łącznie 7 meczów.
Do ósmego, finałowego meczu reprezentacje klas II a i IV j przystąpiły bez porażki. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany oraz rozgrywany przy głośnym dopingu kibiców obu drużyn. Walka odbywała się w duchu fair play, a klasa IV j doprowadziła do rzutów karnych w ostatniej sekundzie podstawowego czasu gry, ustalając wynik na 6:6. Ostatecznie klasa II a wygrała w rzutach karnych 6:5 i okazała się najlepsza wśród dwunastu zgłoszonych reprezentacji.
Mistrzowie Ekonomika na rok 2018/19 (klasa II a) w meczu finałowym wystąpili w składzie: Damian Szulc,     Mikołaj Poliński i Dawid Szóstek z 2A, Ziemowit Stanczewski z 1A oraz Krzysztof Domian z 3j.Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za dostarczane nam na długich przerwach emocje. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji rozgrywek w roku przyszłym.

Galeria artykułu