Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Rekrutacja 2019

Wirtualny Spacer

Matematyka w zarządzaniu

Bursa nr 1

Media o nas

Ekonomik dla Niepodległej
2019-03-12 13:41 przez Administrator ZSE

Osiągnięcia siatkarzy i siatkarek z Technikum Nr 7


Reprezentacja siatkarek zakończyła udział w Mistrzostwach Olsztyna na V miejscu 

6 lutego reprezentantki naszej szkoły rozegrały ostatni mecz w grupie w ramach Licealiady. Są to Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej dziewcząt. Zespół Szkół Ekonomicznych rozegrał cztery spotkania:

- wygraliśmy z LO VI - 2:0
- przegraliśmy z LO XI - 0:2
- przegraliśmy z LO I - 1:2
- wygraliśmy z LO V – 2:0
        
Mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Niestety do pełnego sukcesu zabrakło trochę szczęścia. Nasze zawodniczki zajęły trzecie miejsce w grupie i nie awansowały do najlepszej czwórki w Olsztynie. Zadecydował o tym przegrany 26:24 set w meczu z LO I. Do awansu zabrakło więc bardzo niewiele.
 
Ostatecznie Ekonomik zajął V miejsce w tegorocznych rozgrywkach o Mistrzostwo Olsztyna.
 
Szkołę reprezentowały: Szarnowska Weronika IIIc, Tokarska Anna IIIa, Mazur Marlena IIIa, Filipczuk Emilia IIIa, Seliwiak Paulina Ib, Barcikowska Joanna Ib, Blautenberg Izabela Ib, Bednarek Paulina Ib, Jastrzębska Klaudia IIIc, Kondrat Weronika IIIa
 
Na specjalne gratulacje zasługuje nasza kapitan Weronika Szarnowska, która w meczu z LO V popisała się niecodziennym wyczynem. Zaczęła serwować i doprowadziła do stanu 17:0, czym zadziwiła wszystkich na sali i zapewniła zwycięstwo drużynie.

 

8 marca siatkarze rozegrali ostatni mecz w turnieju.

Zespół Szkół Ekonomicznych wygrał swoją grupę z trzema zwycięstwami:

- z LO V - 2:0

- z LO II - 2:0

- z ZSS

- 2:1

Niestety przegraliśmy mecz półfinałowy z VI LO 1:2 i zajęliśmy 3 miejsce w drugiej lidze. Tym samym walkę o awans do ligi I musimy przesunąć na kolejny rok. Szkołę reprezentowali: Jan Lisek 1c, Paweł Mazurek 3c, Daniel Jakobsze 2c, Olaf Nieliwodzki 2i, Przemek Glinka 2j, Grzegorz Roman 1c, Kacper Chełstowski 3i, Marceli Hajduk 3i, Damian Nowikiewicz 2i.

Dziękujemy za wkład pracy i włożony wysiłek oraz życzymy sukcesów w kolejnych turniejach.

 

Galeria artykułu