Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Rekrutacja 2019

Wirtualny Spacer

Matematyka w zarządzaniu

Bursa nr 1

Wykaz podręczników 2019/2020

Ekonomik dla Niepodległej
2019-03-29 12:02 przez Administrator ZSE

Święto Wiosny w Ekonomiku


Z okazji pierwszego dnia wiosny 21 marca 2019r., w naszej szkole odbył się międzyklasowy konkurs „Twoja twarz brzmi znajomo” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. 7 klas wcieliło się w wylosowanych wykonawców. Przygotowania trwały już od października, ponieważ każda klasa nagrywała krótki, 30 - sekundowy, filmik z przygotowań, który wyświetlany był tuż przed ich występem.

Na scenie gościliśmy Madonnę, Lady Pank, Little Sis Norę, Justina Bibera, Lil Pumpa Sound'n'Grace oraz zespół Enej. Jury miało bardzo trudną decyzję do podjęcia, ponieważ klasy naprawę przygotowały się profesjonalnie. Po burzliwych dyskusjach jurorzy w składzie: wicedyrektor Katarzyna Głybowicz, prof. Jolanta Różańska, prof. Kamil Kopówka oraz prof. Andrzej Muż, ustalili werdykt. Pierwsze miejsce i voucher na 3 dni bez odpowiedzi ustnych, niezapowiedzianych sprawdzianów i prac domowych otrzymała klasa 4j, która zaśpiewała piosenkę „Llama in my living room” Little Sis Nory, miejsce drugie i voucher na 2 dni otrzymała klasa 2g, która wykonała piosenkę „Kryzysowa narzeczona” zespołu Lady Pank w połączeniu z piosenką „Ściernisko” Golec Uorkiestry, miejsce trzecie i voucher na1 dzień zdobyła klasa 1c z utworem „Material Girl” Madonny. Jury doceniło pracę wszystkich klas i dodatkowo przyznało po jednym dniu bez odpowiedzi ustnych, niezapowiedzianych sprawdzianów i prac domowych każdej klasie.

Uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że zabawa była świetna i chętnie w kolejnych latach wezmą udział w takich obchodach pierwszego dnia wiosny.

Galeria artykułu