Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Rekrutacja 2020

Wirtualny Spacer

Matematyka w zarządzaniu

Bursa nr 1

Ekonomik dla Niepodległej
2020-04-24 09:19 przez Administrator ZSE

Pożegnanie Absolwentów 2020 r.


Pożegnanie inne niż wszystkie. Bardzo smutne, bo sala gimnastyczna, na której zwykle odbywały się uroczystości pożegnania Maturzystów, gwarne, radosne i jednocześnie podniosłe, dziś jest pusta. Z powodu pandemii wszyscy pozostajemy w domach.

Klasa 3j wraz z wychowawczynią panią Ewą Miśko przygotowała jednak pożegnanie wirtualne. 24 kwietnia wyemitowaliśmy film przygotowany przez Uczniów tej klasy.

Wystąpił w nim dyrektor szkoły Pan Stefan Procyk. W przemówieniu zaznaczył m.in., że jest dumny z czteroletniej pracy Maturzystów, że najważniejszą rzeczą w szkole jest zdobywanie wiedzy o sobie. Życzył pomyślności i zdrowia i wyraził nadzieję, że Absolwenci będą odwiedzać Szkołę.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Michał Strupiechowski również życzył starszym Koleżankom i Kolegom sukcesów w dalszym życiu.

Wiktoria Niewiadomska z kl. 3C przepięknie zaśpiewała „Stand by me” – jakże wymownie brzmią kierowane do Absolwentów słowa „Zostań ze mną” i „Nie chcę płakać”.

Po wirtualnym pożegnaniu skierowanym do wszystkich, Absolwenci wirtualnie spotykają się z Wychowawcami na Google Meet lub Zoomie:

Klasa 4A z panią Sylwią Drang- Kopyść,

Klasa 4B z panią Anetą Karbowską,

Klasa 4C z panem Kamilem Kopówką,

Klasa 4G z panią Magdaleną Chojecką,

Klasa 4H z panią Katarzyna Melkis,

Klasa 4I z panem Robertem Banach,

Klasa 4J z panią Jolantą Kucharską.

Szkołę ukończyło 151 czwartoklasistów. 17 Absolwentów uzyskało świadectwo z wyróżnieniem (3 osoby z klasy 4A, 7- z klasy 4B, 1- z klasy 4G, 1- z klasy 4H, 3- z klasy 4I, 2- z klasy- 4J), a 50 Abiturientów Rada Rodziców uhonorowała nagrodami książkowymi- za wyniki w nauce, pracę na rzecz szkoły, wolontariat, sukcesy w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.

Maturzyści. Dziękujemy za wspólne 4 lata. Bądźcie zdrowi, szczęśliwi i zadowoleni z dalszych wyborów życiowych. I dobrze nas wspominajcie, pamiętając, że:

„Każdy przecież początek

to tylko ciąg dalszy,

a księga zdarzeń

zawsze otwarta w połowie.”

           (Wisława Szymborska)

 

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Uczniowie klas 1-3.

Galeria artykułu