Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika    ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, tel. (89) 527 37 58, fax. (89) 527 35 01, sekretariat@ekonomik.olsztyn.pl


PROMOCJA

e-Dziennik

Plan lekcji

Rekrutacja 2020

Wirtualny Spacer

Matematyka w zarządzaniu

Bursa nr 1

Ekonomik dla Niepodległej

KOMUNIKAT

OD 12 DO 25 MARCA BR. W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. M. KOPERNIKA W OLSZTYNIE NIE BĘDĄ PROWADZONE ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYCHOWAWCZE.

ZAWIESZENIE JEST DECYZJĄ MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ WYNIKAJĄCĄ Z KONIECZNOŚCI ZAPOBIEGANIA ROZPRZESTRZENIANIU SIĘ KORONAWIRUSA.

Proszę o śledzenie komunikatów na Librusie i na stronie szkoły. Okres ten nie oznacza ferii dla uczniów, bardzo proszę o odpowiedzialność i pozostawanie uczniów w domach.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski apeluje:

Ogromny i gorący apel do wszystkich, którzy będą przez 14 dni nie chodzili do szkoły, na uczelnie. To nie jest czas ferii, to nie jest czas wolny. Ten błąd został popełniony we Włoszech. Młodzież, która nie chodziła do szkół, wychodziła do klubów. To jest czas kwarantanny społeczeństwa. Apeluję o odpowiedzialność”.

 

Z poważaniem

Stefan Procyk

Dyrektor szkoły

2018-07-11 11:15 przez Administrator ZSE

Wyniki Matur 2019 w Technikum nr 7


Gratulujemy naszym Absolwentom! Jesteśmy dumni z wyników ich egzaminu maturalnego

 


 

Czytaj całość...

2019-10-29 12:40 przez Administrator ZSE

Polsko – Ukraiński Business Play - uczniowei Ekonomika na Ukrainie


Od 27 czerwca młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie brała udział w międzynarodowym projekcie „Polsko – Ukraiński Business Play – następny poziom”. Został on przeprowadzony w miejscowości Sumy na Ukrainie. Ze strony ukraińskiej w projekcie uczestniczyła młodzież akademicka z Sumskiego Narodowego Uniwersytetu Rolnictwa w Sumach. Projekt został sfinansowany przez Polsko – [...]


 

Czytaj całość...

2019-10-29 10:21 przez Administrator ZSE

XX Edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Euklides” w Ekonomiku


Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie należy do Stowarzyszenia Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych, dlatego w dniach 13-14 czerwca gościł nauczycieli i młodzież z różnych miast Polski i litewskiego Wilna.

13 czerwca o godzinie 14 uczniowie przystąpili do konkursu matematycznego. Na sali gimnastycznej po krótkich powitaniach i przemówieniach [...]


 

Czytaj całość...

2019-01-10 21:17 przez Administrator ZSE

II miejsce w województwie w rankingu Perspektyw


Jesteśmy bardzo dumni z naszych Absolwentów i Uczniów. Nasza szkoła, jak co roku, otrzymała tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY przyznawany przez Perspektywy stu najlepszym technikom w kraju. Jest to ogromny sukces uczniów i nauczycieli naszego technikum. Twórcy rankingu biorą pod uwagę: wyniki z matury na poziomie rozszerzonym i podstawowym, wyniki z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie i sukcesy  w olimpiadach i konkursach. [...]


 

Czytaj całość...

2018-01-10 15:38 przez Administrator ZSE

Spotkanie z Centrum Informacji Księgowej


Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie został partnerem Centrum Informacji Księgowej. Nawiązanie tej współpracy daje uczniom naszej szkoły możliwość bezpłatnego podejścia do Egzaminu C.I.K. Standardowo taki egzamin podlega opłacie.

Centrum Informacji Księgowej [...]


 

Czytaj całość...

2018-01-10 15:38 przez Administrator ZSE

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej


         W dniach 3 i 10 czerwca w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika odbyły się spotkania dla klas drugich, na których przypominaliśmy sobie zasady udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia były bardzo ciekawe i przeprowadzone przez pana Grzegorza Węgreckiego, który potrafił przez godzinę skupić uwagę uczniów.

         Zajęcia [...]


 

Czytaj całość...

2018-01-10 15:38 przez Administrator ZSE

Świat matematyki


W dniu 07.06.2019r. odbyła się kolejna edycja konkursu „Świat matematyki - łamigłówki, zadania, zagadki matematyczne”.

Konkurs promuje matematykę w rozwiazywaniu różnorodnych zadań i łamigłówek logicznych.Adresowany jest on do wszystkich uczniów klas 1-3 Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie.

Pierwsze miejsce zajął Kacper Szydlik z klasy 1J,

drugie miejsce [...]


 

Czytaj całość...

2018-01-10 15:38 przez Administrator ZSE

BRIT UP ANGIELSKI W AKCJI


3 czerwca 2019 r. uczniowie klasy 2c i 2h wzięli udział w warsztatach kulturowo-językowych w British Council w Warszawie.

Podczas zajęć młodzież porozumiewała się wyłącznie po angielsku. Każda osoba zdobyła indywidualny raport z testu Aptis for Teens określający jej znajomość angielskiego. Wszyscy wzięli też udział w warsztatach kulturowo-językowych o Londynie.

Test Aptis for [...]


 

Czytaj całość...

Pierwsza stronaPoprzednia stronaOstatnia stronaNastępna strona